Przejdź do treści

Aparatura EEG / ERP / BCI

Strona główna > Aparaty > Aparaty EEG/ERP/BCI

Aparat eegoTMmylab

eegoTMmylab został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki częstotliwości próbkowania 16 kHz zapewnia najwyższą rozdzielczość danych i wiarygodne wyniki. Zatwierdzone klinicznie i łatwe w użyciu rozwiązanie do badań EEG oferuje dużą elastyczność i pełną kontrolę nad ustawieniami eksperymentalnymi.

Aparat eegoTMsports

TSA 2 Air to najbardziej zaawansowany analizator neurosensoryczny chłodzony powietrzem. Idealny do zastosowań klinicznych oraz naukowych. System pozwala na wyznaczanie progów czuciowych (odczuwanie ciepła, zimna) jak również bólowych wywołanych ciepłem oraz zimnem.
Aparat umożliwia pracę z najbardziej popularnym termoelementem o wymiarach 30 x 30 cm.

Aparat eegoTMrt

eegoTMrt zawiera wszystko co potrzebne do badań: brain-computer interfaces (BCI), neurofeedback itp. Urządzenie jest dostępne w trzech konfiguracjach do rejestracji eeg o wysokiej gęstości: do 32 lub 64 kanałów.

Aparat eegoTM24

Wzmacniacz eegoTM24 to idealne rozwiązanie do mobilnych badań EEG. System posiada 24 kanały, jest wyjątkowo prosty w konfiguracji i charakteryzuje się świetną jakością sygnału.
Aparat niezwykle lekki, może pracować w trybie ciągłym i zasilany całkowicie przez USB z komputera rejestrującego – nie posiada wewnętrznej baterii. System w pełni kompatybilny z najnowszymi czepkami waveguardTMnet (czepki nasączane solą fizjologiczną). Zapewnia to niezwykle szybką i prostą aplikację z zachowaniem najwyższej jakości.

Aparat eegoTM8

Aparaty z serii eegoTMmini zostały stworzone z myślą o jakości, wygodzie i mobilności. System ma bardzo małe wymiary (mieści się w dłoni) i posiada 8 kanałów EEG/bipolarnych (możliwość kaskadowania do 16 lub 24 kanałów).  Ponadto jest w pełni kompatybilny z czepkami waveguardTMtouch co zapewnia bardzo szybką aplikację. Wszystkie kanały są aktywnie ekranowe w celu zmniejszenia zakłóceń środowiskowych. Zapewnia to najwyższą jakość sygnałów EEG, EMG, EKG lub EOG podczas ruchu. eegoTM8  doskonale nadaje się również do zastosowań w takich jak BCI, czy neurofeedback