Przejdź do treści

Aparaty TCD (dopplery)

Strona główna > Aparaty > Aparaty TCD

Aparat TCD Dolphin 4D

Aparat  dopplerowski Dolphin firmy Viasonix oparty jest na najbardziej zaawansowanej technologii Dopplera. Został zaprojektowany z myślą o komforcie pacjentów i lekarzy. Interfejs użytkownika jest niezwykle przyjazny i umożliwia pełną diagnostykę oraz monitorowanie mózgu. Aparat wyróżnia się świetną jakością sygnału. Wersja Dolphin 4D jest zintegrowana z komputerem z ekranem dotykowym, dzięki temu aparat jest niezwykle kompaktowy.

Aparat TCD Dolphin 4D MAX

Aparat dopplerowski Dolphin 4D Max, to w pełni przenośna diagnostyczna wersja kompaktowa systemu, zasilana na baterię, z monitorowaniem (uni- lub bilateralnym). Dolphin 4D Max oparty jest  na najbardziej zaawansowanej technologii Dopplera. Zapewnia komfort pacjentów oraz lekarzy. Interfejs użytkownika jest niezwykle intuicyjny i umożliwia pełną diagnostykę oraz monitorowanie mózgu.

Aparat TCD Dolphin IQ

Aparat  dopplerowski  Dolphin IQ występuje w konfiguracji stacjonarnej oraz mobilnej (integracja z komputerem PC lub laptopem). Dolphin IQ, to system modułowy, oparty najbardziej zaawansowanej technologii Dopplera. Zapewnia komfort pacjentów oraz lekarzy. Interfejs użytkownika jest niezwykle intuicyjny i umożliwia pełną diagnostykę oraz monitorowanie mózgu (uni- lub bilateralne). Tak, jak poprzednie wersje, aparat wyróżnia się świetną jakością sygnału.

Bilateralny Robot TCD Dolphin XF

Dolphin/XF to najbardziej zaawansowany bilateralny robot TCD na rynku! Szybko i precyzyjnie ocenia krążenie mózgowe i automatycznie pomaga w identyfikacji prędkości przepływu krwi po prawej i lewej stronie mózgu. Dolphin/XF charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością oraz stabilnością pomiaru. Idealny do monitorowania na oddziałach intensywnej terapii, sali operacyjnej, w laboratoriach TCD oraz do szeregu testów specjalistycznych, takich jak testy PFO lub VMR.