Przejdź do treści

Inne Elektrody i Akcesoria

Strona główna > Aparaty > Elektrody > Inne Elektrody i Akcesoria

Elektrody DTL nitka

Elektroda DTL ERG wykonana jest z wielu nitek nylonu (8 den) impregnowanego srebrem. Jest bardzo lekka i elastyczna. Elektroda ma długość 100 cali (254 cm) i nawinięta jest na kartonik, z którego należy obciąć potrzebną długość do wykonania badania. Jedna nić starcza średnio do wykonania 30 badań. Elektrodę należy podłączyć przy pomocy kabla typu Mini-Grabber. 

Producent: GVB Gelimed

Elektrody DTL cięte, ERG-Thread (sterylne)

Składają się z 2,5 calowych (6,5 cm), impregnowanych srebrem nici nylonowych, umieszczonych na dwóch podkładkach samoprzylepnych, mocowanych do wewnętrznego i zewnętrznego kąta szpary powiekowej. Elektrody firmy GVB (Roland) zakończone są wtykiem 1 mm pin dołączonym do jednej z poduszek, z kolei elektrody ERG-Thread firmy Fabrinal sprzedawane są od razu z przymocowanym kablem.

Producent: GVB Gelimed, Fabrinal

Elektrody ERG-Jet (jednorazowego użytku)

ERG-Jet jest soczewką kontaktową do wykonywania elektroretinogramu lub ERG po stymulacji światłem siatkówki u ludzi lub zwierząt. Elektroda składa się z bardzo cienkiego złotego pierścienia, który można bezpiecznie umieścić na rogówce stosując płyn przewodzący. Średnica wynosi: 12 mm długość przewodu: 700 mm, promień krzywizny: 7.90 mm, wtyk: DIN mm 01:50. Elektrody są  sterylne i pakowane w blistrze po 50 sztuk.

Producent: Fabrinal

Wkładki uszne TIP-300

Dostępne są dwa rodzaje wkładek do słuchawek wewnątrzusznych: żółte (13mm,  50 szt.) i beżowe (10mm, 50 szt.).

Producent: GVB Gelimed

Słuchawki nagłowne tłumione

Słuchawki nagłowne tłumione (300 W) do stymulacji słuchowej. Dedykowane do sprzętu Nicolet, Viking EDX, Viking Ultra Pro.

Producent: Natus

Słuchawki nagłowne nietłumione

łuchawki nagłowne nietłumione (TDH-39, 300 W) do stymulacji słuchowej. Dedykowane do sprzętu Nicolet, Viking EDX, Viking Ultra Pro

Producent: Natus