Przejdź do treści

Aparaty QST

Strona główna > Aparaty > Aparaty QST

Najbardziej Zaawansowany Analizator Neurosensoryczny TSA 2

TSA 2 to najbardziej zaawansowany analizator neurosensoryczny dostępny na rynku. Idealny do wszelkich zastosowań klinicznych oraz naukowych. System pozwala na wyznaczanie progów czuciowych (odczuwanie ciepła, zimna) jak również bólowych wywołanych ciepłem oraz zimnem.
Aparat jest niezwykle elastyczny i intuicyjny jednocześnie  umożliwiając prowadzenie najbardziej zaawansowanych badań. Daje możliwość pracy w środowisku fMRI, z dwiema termodami równocześnie, podłączenia termoelementów o różnych wymiarach oraz termody typu CHEPS.

Analizator Neurosensoryczny
TSA 2 Air

TSA 2 Air to najbardziej zaawansowany analizator neurosensoryczny chłodzony powietrzem. Idealny do zastosowań klinicznych oraz naukowych. System pozwala na wyznaczanie progów czuciowych (odczuwanie ciepła, zimna) jak również bólowych wywołanych ciepłem oraz zimnem.
Aparat umożliwia pracę z najbardziej popularnym termoelementem o wymiarach 30 x 30 cm.

Analizator Neurosensoryczny
Q-sense

Analizator neurosensoryczny Q-Sense jest przenośnym i łatwym w obsłudze aparatem do wczesnej diagnostyki neuropatii cukrzycowych oraz innych neuropatii nerwów obwodowych. Jest to najbardziej podstawowy model z dostępnych systemów QST. Może znaleźć zastosowanie zarówno w badaniach klinicznych jak i testach farmakologicznych oraz w monitorowaniu postępów leczenia. Aparat pozwala na pomiar ilościowy progów odczuwania ciepła i zimna oraz progu bólu wywołanego ciepłem.

Skomputeryzowany Algometr Ciśnieniowy AlgoMed

Pierwszy skomputeryzowany aparat oferujący wizualną oraz dźwiękową informację, w czasie rzeczywistym, służącą do kontroli i monitorowania przyłożonego ciśnienia.
Algometry są przeznaczone do określenia poziomu czucia przez pomiar przyłożonego ciśnienia oraz do ustalenia wrażliwości na ból poprzez badanie tolerancji bólu. Aparaty te są wiarygodnym narzędziem, pozwalającym na pomiar bólu mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł.