Przejdź do treści

Pasty i Żele

Strona główna > Aparaty > Elektrody > Pasty i Żele

Pasty elektrodowe (przewodząco-klejące)

W ofercie posiadamy pastę elektrodową przewodząco-klejącą Ten20 (114g w tubie/pudełku lub 228g w pudełku). Pasta Ten20 jest doskonałym produktem, zapewniającym przewodzenie elektrod miseczkowych podczas badania EMG /EEG/EP. Pasta Ten20 jest odporna na wysychanie, dzięki czemu nie ma potrzeby przerywania badania i ponownego żelowania elektrod. Dostępne są też inne pasty elektrodowe, w celu otrzymania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu.

Pasty ścierne

Możemy zaproponować najchętniej używaną pastę ścierną: NuPrep (114g w tubie). Żel NuPrep zawiera łagodny materiał ścierny, który usuwa martwą i suchą skórę, jednocześnie nawilżając jej powierzchnię. Zabieg ten pomaga poprawić przewodność oraz obniżyć impedancję. Dzięki temu pozwala uzyskać lepszą jakość sygnału EEG czy EKG. Dostępne są też inne pasty ścierne, w celu otrzymania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu 

Żele przewodzące

W ofercie posiadamy między innymi żel elektrolitowy Spectra360 (250g w tubie). Spectra360 jest żelem do elektrod o uniwersalnym zastosowaniu, polecanym do wszystkich  badań elektromedycznych (EEG, TENS, monitoring, pediatria) z wyjątkiem defibrylacji. Żel nie zawiera soli i chlorków, a dzięki formule STAY-WET® jest odporny na wysychanie. Ponadto Spectra360 jest żelem hipoalergicznym, bakteriostatycznym, niedrażniącym i działa nawilżająco. Dostępne są też inne żele przewodzące, w celu otrzymania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu.

Żele do czepków EEG

W ofercie posiadamy też liczne żele do czepków EEG między innymi: żel OneStep charakteryzujący się bardzo dobrym przewodnictwem. Dostępne są też inne żele, w celu otrzymania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu.